Montaż

Doradztwo, pomoc techniczna, oferta na kominek czy wizyta na budowie wszystko bez zobowiązań

Prawidłowy montaż wkładu kominkowego jak i stworzenie idealnej zabudowy, to dla nas priorytet. Budowa wkładu kominkowego ma istotne znaczenie dla procesu spalania. Powietrze doprowadzane bezpośrednio do kominka jest wymagane w domach z rekuperacją, tak więc – jeżeli życzymy sobie szyby otwieranej do góry, istotny jest mechanizm, który za to odpowiada.  Kominków z naszej oferty nie znajdziecie Państwo w marketach budowlanych czy na portalach aukcyjnych. Oferowane przez naszą firmę produkty dają gwarancję jakości przez cały okres użytkowania. Będą one objęte gwarancją nie tylko naszą ale również producenta. Modele kominków czy też pieców, które proponujemy, spełniają nie tylko normy Polskie ale również niemieckie – dużo bardziej wymagające i restrykcyjne dla urządzeń grzewczych. Montujemy kominki na terenie Szczecina jak i okolic oraz pozostałych miast w woj. zachodniopomorskim np. Goleniowie czy Stargardzie. Kominki z szybą prostą . Kominki kątowe

Dlaczego warto nas wybrać

KLIENT

Jeżeli masz problem z kominkiem lub szukasz produktu który spełni twoje zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

pROFESJONALIZM

Masz gwarancję kominka dobranego pod swoje oczekiwania a nie po to, żeby sprzedać produkt jak najdroższy.

DOŚWIADCZENIE

Nasi montaże mają wieloletnie doświadczenie w zabudowach kominkowych, więc żadne twoje pytanie ich nie zaskoczy.

PASJA

Kontakt z ludźmi, doradztwo, sprzedaż i rozwiązywanie problemów z kominkami to coś do czego podchodzimy z zaangażowaniem.

bO LICZY SIĘ DOŚWIADCZENIE

W dzisiejszych czasach każdy z nas może zakupić kominek, ale to właśnie od jego montażu powinno oczekiwać się najwięcej. Montaż kominka powinien przebiegać według polskich i europejskich przepisów. Producenci kominkowi wymagają żeby ich produkty były instalowane przez fachowców którzy gwarantują bezpieczeństwo i wiedzę która jest potrzebna do prawidłowego zamontowania wkładu kominkowego bądź stworzenia zabudowy spełniającej wszystkie normy.  Produkty które oferujemy dadzą Ci możliwość wyboru kominka stworzonego do twoich potrzeb. 

Masz w planach budowę kominka, chcesz wiedzieć co jest istotne przy wyborze urządzenia. Skontaktuj się z nami. Kominek to coś więcej niż miejsce w którym palimy. Najważniejszą rzeczą jest dobór urządzenia który spełni pokładane w nim oczekiwania. Jeżeli już zdecydujemy się na kominek tradycyjny w zabudowie, najważniejszymi kwestiami powinno być bezpieczeństwo. Na gotowy kominek składa się wkład kominkowy który powinien spełniać normy Europejskie jak i prawidłowo wykonana zabudowa. Płyty krzemianowo wapniowe, kratki wentylacyjne i trwała konstrukcja zabudowy. To są kwestie które muszą być spełnione w celu gwarancji bezpieczeństwa.