O nas

kominek nowoczesny firmy Hitze

Zakres naszej działalności

Jesteśmy firmą ze Szczecińskimi korzeniami, zajmujemy się kompleksową budową kominków. Dzięki naszemu 8-letniemu doświadczeniu w branży, mają państwo gwarancję  zachowania wszystkich standardów i norm, wymaganych przy zabudowach kominkowych.  Mamy Państwu do zaoferowania szeroki wybór rozmaitych modeli kominków tradycyjnych jak i nowoczesnych, pieców kominkowych oraz kominki gazowe. Jeżeli nie posiadają państwo komina, w naszej ofercie znajdą Państwo również dorównujące tym tradycyjnym – kominki elektryczne bądź na bioetanol. Obszar naszej działalności obejmuje zarówno cały Szczecin jak i okoliczne miejscowości.

Wizyta u klienta, dobór kominka, wykonanie oferty wraz z projektem, to rzeczy za które nie płacisz.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: 570 127 129 

email: biuro@fireglow-kominki.pl

Zabudowy kominkowe

Realizujemy projekty dostarczone przez klienta jak i proponujemy własne pomysły i rozwiązania. Wkłady z szybą prostą, kątowe bądź trzystronne – każde z nich znajdą państwo w naszej ofercie. Wykonujemy zabudowy tylko z materiałów do tego przeznaczonych. Wełna bądź regips to materiały które omijamy i nigdy nie proponujemy naszym klientom. Trzymamy się zachodnich standardów, ponieważ w branży kominkowej pierwszą i nieodzowną rolę gra bezpieczeństwo. Zajmujemy się również dystrybucją gorącego powietrza (DGP), dzięki któremu mogą państwo wykorzystać kominek do ogrzania więcej, niż jednego pomieszczenia lub kominkami kumulacyjnymi, które przez wiele godzin będą raczyły państwa swoim ciepłem. Zajmujemy się też sprzedażą wielu produktów związanych z budową czy użytkowaniem kominka.

montaż kominka

bo Najważniejsza jest jakość wykonania kominka

Fireglow Kominki stawia tylko na doświadczonych pracowników; nasi monterzy pracują dla nas na wyłączność, dzięki czemu każdy nieoczekiwany problem jest natychmiast rozwiązywany. Nasi pracownicy uczestniczą w regularnych szkoleniach, posiadają certyfikaty i wszystkie wymagane uprawnienia. Utrzymujemy stałe kontakty z architektami, kamieniarzami, a każdy kominek zbudowany przez nas jest odbierany przez kominiarza.    Wszystko to daje państwu stuprocentową gwarancję bezpiecznego i solidnego montażu.

 

Współpracujemy z najlepszymi producentami